Dobrodzień Aachen

Przewozy z Dobrodzienia do Aachen/ z Aachen do Dobrodzienia

Przewozy Autokarowe z Dobrodzienia do Aachen realizuje wielu przewoźników w tym linie autokarowe Sindbad, Sołtysik Reisen, Bartuś oraz Eurobus-Eurolines Polska. Bilety Autobusowe na przewozy pomiędzy tymi miastami można kupić w 2 różnych systemach rezerwacyjnych dostępnych na naszej stronie. Systemie Rezerwacji Voyager oraz Euroticket.

W ramach systemu rezerwacji VOYAGER:

Realizowana trasa przez autokary Sindbad, Bartuś, Sołtysik Reisen z Dobrodzienia do Aachen przebiega przez miasta: Częstochowa, Lubliniec, Dobrodzień, Ozimek, Essen, Duisburg, Krefeld, Neuss, Dusseldorf, Aachen, Liege.

Szacunkowy czas przejazdu wynosi:

Przewoźnik:    SINDBAD     Czas podróży ok. 17h00m
Przystanek z:    DOBRODZIEŃ, Ul. Solna    2014-06-04 18:30 (Śr)
Przystanek do:    AACHEN, Wilmersdorfer Strasse    2014-06-05 11:30 (Cz)

Bilety Autokarowe Sindbad, Sołtysik Reisen, Bartuś z Dobrodzienia do Aachen

bilety sindbad dobrodzien aachen

W ramach systemu rezerwacji EuroTicket:

Trasa jest obsługiwana przez autobusy Eurobus-Eurolines Polska. Obsługiwana trasa jest realizowana przez : Warszawa, Piotrków Trybunalski, Dobrzodzień, Ozimek, opole, Wrocław, Legnica, Hannover, Osnabruck, Munster, Recklinghausen, Herne, Gelsenkirchen, Duisburg, Krefeld, Monchengladbach, Aachen.

Przystanki docelowe dla Linii: 11 / DOBRODZIEŃ    Dworzec PKS, ul. Solna  / AACHEN    Wilmersdorferstr.

Bilety Autobusowe – Eurobus-Eurolines Polska z Dobrodzienia do Aachen

bilety eurobus-eurolines dobrodzien-aachen

Podróżuj na trasie Dobrodzien Aachen, wykorzystując ofertę wielu przewoźników, systematycznie wykonujących połączenia autokarowe Polska Niemcy. Rezerwuj bilety autokarowe w systemie rezerwacyjnym Voyager lub Euroticket, w ramach których autokary różnych przewoźników zawiozą nas z wielu polskich miast, w tym z Dobrodzienia do Aachen.