Głogówek Aachen

Przewozy z Głogówka do Aachen/ z Aachen do Glogówka

Przewozy Autokarowe z Glogówka do Aachen realizuje wielu przewoźników w tym linie autokarowe Sindbad, Sołtysik Reisen, Bartuś oraz Eurobus-Eurolines Polska. Bilety Autobusowe na przewozy pomiędzy tymi miastami można kupić w 2 różnych systemach rezerwacyjnych dostępnych na naszej stronie. Systemie Rezerwacji Voyager oraz Euroticket.

W ramach systemu rezerwacji VOYAGER:

Realizowana trasa przez autokary Sindbad, Sołtysik Reisen, Bartuś z Glogówka do Aachen przebiega przez miasta: Cieszyn, Głogówek, Prudnik, Nysa, Grodków, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Olszyna, Essen, Duisburg, Krefeld, Neuss, Dusseldorf, Aachen, Liege.

Szacunkowy czas przejazdu wynosi:

Przewoźnik:    Sołtysik Reisen     Czas podróży ok. 17h00m
Przystanek z:    GŁOGÓWEK, Dw. PKS    2014-06-04 18:30 (Śr)
Przystanek do:    AACHEN, Wilmersdorfer Strasse    2014-06-05 11:30 (Cz)

Bilety Autokarowe Sindbad, Bartuś, Sołtysik Reisen z Glogówka do Aachen

bilety interbus-sindbad glogowek aachen

W ramach systemu rezerwacji EuroTicket:

Trasa jest obsługiwana przez autobusy Eurobus-Eurolines Polska. Obsługiwana trasa jest realizowana przez : Głogówek, Prudnik, Nysa, Grodków, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Hannover, Osnabruck, Munster, Recklinghausen, Herne, Gelsenkirchen, Duisburg, Krefeld, Monchengladbach, Aachen.

Przystanki docelowe dla Linii: 11  / GŁOGÓWEK    Dworzec PKS    / AACHEN    Wilmersdorferstr.

Bilety Autobusowe – Eurobus-Eurolines Polska z Glogówka do Aachen

bilety eurobus-eurolines glogowek aachen

Podróżuj na trasie Głogówek Aachen, wykorzystując ofertę wielu przewoźników, systematycznie wykonujących połączenia autokarowe Polska Niemcy. Rezerwuj bilety autokarowe w systemie rezerwacyjnym Voyager lub Euroticket, w ramach których autokary różnych przewoźników zawiozą nas z wielu polskich miast, w tym z Głogowa do Aachen.