Bolesławiec Aachen

Przewozy z Bolesławca do Aachen/ z Aachen do Bolesławca

Przewozy Autokarowe z Bolesławca do Aachen realizuje wielu przewoźników w tym linie autokarowe Sindbad, Sołtysik Reisen, Bartuś oraz Eurobus-Eurolines Polska. Bilety Autobusowe na przewozy pomiędzy tymi miastami można kupić w 2 różnych systemach rezerwacyjnych dostępnych na naszej stronie. Systemie Rezerwacji Voyager oraz Euroticket.

W ramach systemu rezerwacji VOYAGER:

Realizowana trasa przez autokary Sindbad, Sołtysik Reisen, Bartuś z Bolesławca do Aachen przebiega przez miasta: Bolesławiec, Olszyna, Essen, Duisburg, Krefeld, Neuss, dusseldorf, Aachen, Herne, Bochum, Gelsenkirchen, Mulheim an der Ruhr, Monchengladbach.

Szacunkowy czas przejazdu wynosi:

Przewoźnik:    Bartuś..     Czas podróży ok. 12h30m
Przystanek z:    BOLESŁAWIEC, Dworzec PKS, stan. 7    2014-06-08 23:00 (Nd)
Przystanek do:    AACHEN, Wilmersdorfer Strasse    2014-06-09 11:30 (Pn)

 

Bilety Autokarowe Sindbad, Bartuś, Interbus-Sindbad / Bolesławiec- Aachen

bilety sindbad bolesławiec aachen

W ramach systemu rezerwacji EuroTicket:

Trasa jest obsługiwana przez autobusy Eurobus-Eurolines Polska. Obsługiwana trasa jest realizowana przez : Jelenia Góra, Hannover, Osnabruck, munster, Recklinghausen, Herne, Gelsenkirchen, Duisburg, Krefeld, Monchengladbach, Aachen.

Przystanki docelowe dla Linii: 11/ BOLESŁAWIEC    Dworzec PKP     / AACHEN    Wilmersdorferstr.

Bilety Autobusowe – Eurobus-Eurolines Polska – Bolesławiec/ Aachen

bilety eurobus-eurolines bolesławiec aachen

Podróżuj na trasie Bolesławiec Aachen, wykorzystując ofertę wielu przewoźników, systematycznie wykonujących połączenia autokarowe Polska Niemcy. Rezerwuj bilety autokarowe w systemie rezerwacyjnym Voyager lub Euroticket, w ramach których autokary różnych przewoźników zawiozą nas z wielu polskich miast, w tym z Bolesławca do Aachen.