Głogów Aachen

Przewozy z Głogowa do Aachen/ z Aachen do Glogowa

Przewozy Autokarowe z Glogowa do Aachen realizuje wielu przewoźników w tym linie autokarowe Sindbad, Sołtysik Reisen, Bartuś oraz Eurobus-Eurolines Polska. Bilety Autobusowe na przewozy pomiędzy tymi miastami można kupić w 2 różnych systemach rezerwacyjnych dostępnych na naszej stronie. Systemie Rezerwacji Voyager oraz Euroticket.

W ramach systemu rezerwacji VOYAGER:

Realizowana trasa przez autokary Sindbad, Sołtysik Reisen, Bartuś z Glogowa do Aachen przebiega przez miasta: Leszno, Wschowa, Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica, Bolesławiec, Olszyna, Essen, Duisburg, Krefeld, Neuss, Dusseldorf, Aachen, Liege.

Szacunkowy czas przejazdu wynosi:

Przewoźnik:    Sołtysik Reisen     Czas podróży ok. 14h30m
Przystanek z:    GŁOGÓW, Dw. PKP    2014-06-04 21:00 (Śr)
Przystanek do:    AACHEN, Wilmersdorfer Strasse    2014-06-05 11:30 (Cz)

Bilety Autokarowe Sindbad, Bartuś, Sołtysik Reisen z Glogowa do Aachen

bilety sindbad glogow aachen

W ramach systemu rezerwacji EuroTicket:

Trasa jest obsługiwana przez autobusy Eurobus-Eurolines Polska. Obsługiwana trasa jest realizowana przez : Leszno, Głogów, Lubin, Legnica, Hannover, osnabruck, Munster, Recklinghausen, Herne, Gelsenkirchen, Duisburg, Krefeld, Monchengladbach, Aachen.

Przystanki docelowe dla Linii: 11  / GŁOGÓW    Dworzec PKS, stanowisko do wysiadania    / AACHEN    Wilmersdorferstr.

Bilety Autobusowe – Eurobus-Eurolines Polska z Glogowa do Aachen

bilety eurobus-eurolines glogow aachen

Podróżuj na trasie Głogow Aachen, wykorzystując ofertę wielu przewoźników, systematycznie wykonujących połączenia autokarowe Polska Niemcy. Rezerwuj bilety autokarowe w systemie rezerwacyjnym Voyager lub Euroticket, w ramach których autokary różnych przewoźników zawiozą nas z wielu polskich miast, w tym z Głogowa do Aachen.